Strona główna > Aktualności > Nowi Klubowicze, Granty, Nagrody... czyli uroczysta Inauguracja XXV Kongresu PTK

05.10.2021

XXV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego po raz drugi w swojej wieloletniej historii miał charakter zdalny, co wymusiła aktualna sytuacja epidemiologiczna i stan pandemii COVID-19. W trakcie uroczystej Inauguracji zostały wręczone granty i nagrody. Oficjalnie zostało do naszego grona przyjętych pięcioro nowych Klubowiczek i Klubowiczów. Serdecznie gratulujemy również Ewie Warchoł-Celińskiej otrzymania Nagrody Naukowej Klubu 30, a także Monice Gawałko, która zwyciężyła w Konkursie o Grant Wyjazdowy pod patronatem Klubu 30 - Specialized Research Fellowship ufundowany przez firmę Pfizer oraz Kajetanowi Grodeckiemu z powodu otrzymania Grantu Naukowego ufundowanego przez firmę Boehringer Ingelheim.